• Home  /
  • Gospodarka   /
  • Akcesoria rolnicze na Dolnym Śląsku – co się sprzedaje?
Akcesoria rolnicze na Dolnym Śląsku – co się sprzedaje? forumfs – Kopia Full view

Akcesoria rolnicze na Dolnym Śląsku – co się sprzedaje?

Pod uwagę naszych rozważań wzięliśmy oczywiście nie wszystkie większe miasta na Dolnym Śląsku, a miasta powiatu oławskiego i jemu przyległych. Chodzi tutaj o takie miasta: Oława, Namysłów, Strzelin, Oleśnica, Jelcz-Laskowice, Grodków. Analizowaliśmy sprzedaż akcesoriów rolniczo-przemysłowych prowadzoną w sklepach stacjonarnych i mini hurtowniach na opisanym obszarze. Jak się okazało – największym zainteresowaniem cieszą się łożyska chińskich producentów oraz te bardziej znane, jak KOYO, SKF czy INA.

Pasy przemysłowe i koła pasowe

Kolejne w popularności są pasy przemysłowe i koła pasowe, które znajdują zastosowanie nie tylko w rolnictwie ale i w przemyśle. W tej kategorii sporym zainteresowaniem cieszą się pasy do zachodnich maszyn rolniczych, a mianowicie do kombajnów New Holland, Case, John Deere, Świadczy to o postępującej na tym obszarze Polski mechanizacji i rozwoju rolnictwa. Nie trzeba dodawać, że zakup tego typu maszyn rolniczych jest bardzo wysoki, a lwią część budżetu wyłożyła Unia Europejska. To świadczy o właściwym wykorzystaniu środków unijnych.

Czym uszczelnić silnik

Równie wysokim procentem sprzedaży cechują się uszczelnienia do siłowników hydraulicznych. Potocznie nazywane simeringi i oringi to w powiecie oławskim często kupowany asortyment rolniczy. Mniejszym popytem wśród akcesoriów rolniczych w ostatnim roku cieszyły się łańcuchy napędowe i koła łańcuchowe. Spośród sprawdzonych sklepów i hurtowni w regionie naszą najwyższą notę otrzymał sklep Trans-Serwis z Oławy. Zadecydowały o to takie detale jak: duży asortyment obecny na miejscu, fachowe doradztwo materiałowe, dogodna lokalizacja oraz przyzwoite ceny.

Autor: Michał C.

Zapraszamy do wyróżnionego sklepu oferującego dobrej jakości akcesoria rolnicze: Agro-zakup.pl

Written by admin
    Mapa strony