Cło na import szklanych elementów? elementy-szklane Full view

Cło na import szklanych elementów?

Szkło przeżywa w obecnych czasach prawdziwy renesans jeśli chodzi o dekoracje pomieszczeń. Tafle szkła zdobią teraz wiele nowoczesnych wnętrz. Mamy szklane umywalki, kabiny prysznicowe, ścianki działowe i wiele innych szklanych wspaniałości. Doskonałym pomysłem są, ostatnio coraz bardziej popularne, panele szklane.

Możemy je zamontować na ścianie jako typową dekorację jak również zamiast płytek ściennych.  Używane są do frontów mebli, jako szyby do drzwi przesuwnych, lub jako całe ścianki.  Doskonale pasują do łazienek, kuchni, pokoi w naszym domu, ale zarówno do biur i restauracji.

Import szklanych elementów z Chin

Panele szklane mogą być wykonane z hartowanego szkła, dzięki czemu są odporne na temperaturę i świetnie spisują się w kuchni przy płytach grzewczych chroniąc naszą ścianę przed tłuszczem i wodą, dając nam komfort łatwego utrzymania czystości i higieny, w dodatku panele szklane  z grafiką ożywiają nasze wnętrze bogactwem kolorów i wielką różnorodnością wzorów.

Połączenie funkcjonalności z nowoczesnym wyglądem sprawia, że warto zdecydować się na takie przedsięwzięcie, niezależnie od tego czy planujemy wielki remont czy pragniemy po prostu małej zmiany. Łatwość w montażu i przystępna cena to następne atuty szklanych obrazów.

Nie trzeba już męczyć się wiele dni z klejeniem glazury. Teraz szybko i sprawnie można zafundować sobie niepowtarzalną i ścianę, która dodatkowo będzie bardzo wygodnym rozwiązaniem, zwłaszcza w miejscach narażonych na większe zabrudzenia. Przy tych wszystkich zaletach nie ma się co dziwić, że panele szklane cieszą się z dnia na dzień coraz większym zainteresowaniem i wypierają przestarzałe kafle.

Szkło z Chin

Dlaczego robimy tak długo wstęp? Jest to pierwszy z artykułów na temat elementów szklanych, ponieważ… chyba szykują się zmiany dotyczące importu tych elementów. Doszły nas słuchy, że ma być wprowadzone cło na import. Odprawy celne staną się więc dużo bardziej skomplikowane, pochłoną dodatkowy czas oraz co najważniejsze będą kosztowne dla importerów. Nie wiemy jeszcze na ile jest to potwierdzona informacja – wszystko okaże się na dniach. Czekajcie na newsy!

 

Written by admin

    3 Comments

    • Nie sądzę, aby to przeszło. Nie bardzo wiem dlaczego mieliby dowalić cło właśnie na elementy szklane? Może przymiarki jakieś robią, nic nie wiadomo. Odprawy celne są teraz ok moim zdaniem i zmiany mogłyby wnieść wiele zamieszania.

    Comments are closed.

    Mapa strony