Czym jest butelka do karmienia antykolkowa? butelka-do-karmienia Full view

Czym jest butelka do karmienia antykolkowa?

Wiele mam ze względów zdrowotnych nie może karmić dziecka piersią. Kobiety poszukują, wtedy optymalnej opcji, aby nakarmić swoje dziecko. Wtedy trzeba podjąć decyzję o zakupie idealniej butelki dla noworodka. Koniecznie trzeba zwrócić uwagę na wykonanie smoczka, ponieważ jest to podstawa dobrej butelki.Idealnie sprawdzi się butelka do karmienia antykolkowa. Dlaczego warto ją kupić?

Butelka do karmienia antykolkowa – jak działa?

Firma Nanobebe w swojej ofercie posiada idealnie dopasowaną butelkę do maluszka. Butelka do karmienia wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa. Smoczek skonstruowany jest w taki sposób, aby uniknąć u dziecka uciążliwych kolek.

Przy zakupie dołączany jest adapter, aby mama mogła bezpośrednio do butelki odciągnąć mleko. W butelce firmy Nanobebe podgrzewanie oraz ochładzanie pokarmu następuje w bardzo szybki sposób. Pozwala to kobiecie czuć spokój, ponieważ zbyt ciepłe mleczko szybko osiągnie prawidłową temperaturę. Warto podkreślić, że mimo zmian stopni Celsjusza posiłek zachowuje wszystkie wartości odżywcze.

Smoczek oraz resztę części butelek można bez problemu umyć w zmywarce dzięki temu zaoszczędzimy trochę czasu na szorowaniu ręcznym. Wszystkie części można swobodnie układać na siebie, aby zaoszczędzić miejsce w lodówce, bądź szafce.

Nanobebe stworzyło butelkę, która imituje pierś kobiety dlatego łatwiej noworodek dostosuje się do nowego etapu życia. Nie sposób pominąć faktu, że pojemnik na mleko jest niezwykle poręczny, sprawdzi się idealnie w rączkach małego człowieka. Buteleczka Nanobebe sprawi, że pobieranie pokarmów przez maluszka będzie tylko i wyłącznie przyjemnością.

Na stronie głównej przedstawiony jest filmik instruktażowy i szczegółowe przedstawienie zalet tego produktu. Online można zamówić butelkę dla dziecka z dostawą do domu bądź paczkomatu. Pod produktem jest również opis największych zalet korzystania z pojemnika na mleko. Podsumowując butelka Nanobebe nie przyczyni się do powstania kolek, umożliwi dziecku pobór pokarmu podobny do przepływu mleka z piersi oraz nie narazi dziecka na jakiekolwiek choroby, ponieważ wykonana jest z produktów najwyższej jakości. Krótko ujmując dziecko będzie szczęśliwe pijąc mleko w odpowiedniej temperaturze, a mama swobodnie będzie mogła umyć butelkę z zmywarce.

Więcej przeczytasz tu: www.nanobebe.pl/butelka

Written by admin

    Related Articles

    Mapa strony