Etno Design, Folk Design, Moda Folk – Nowe nurty w modzie? koszulka-etno-folk Full view

Etno Design, Folk Design, Moda Folk – Nowe nurty w modzie?

Czy Etno Design, Folk Design, Moda Folk oraz Polish Folklor to nowe nurty w modzie oraz stylach? Na pewno nie no ale nieco odświeżone i dostosowane do naszych czasów i realiów. To nic innego jak akcesoria codziennego użytku, odzież, galanteria, dodatki, biżuteria, meble, tkaniny ozdobione ludowymi akcentami, dopasowanymi to współczesnych trendów w modzie i w stylu wyposażenia wnętrz.

Sklep internetowy z ubraniami stylu folk

Dobrych internetowych sklepów ludowych z rękodziełem jest jak na lekarstwo. Jest to stosunkowo niszowy styl, który za sprawą znanych wszystkim „Słowianek” i modzie patriotycznej stale zyskuje na znaczeniu. Kreatorzy modowych kolekcji odzieżowych i mebli w stylu folk sięgają do naszej polskiej kultury i tradycji i wydobywają z niej to co najlepsze.

Ceny mebli rustykalnych, bielonych w stylu ludowym nie należą do najtańszych. Komody ludowe, czy skrzynie ludowe, regały i kredensy ludowe to prawdziwe dzieła sztuki. W dobrze wyposażonej cepelii internetowej możecie wyposażyć całe mieszkanie w takie cuda.

Styl ubierania się w stylu folk

Odzież ludowa w stylu folk to lubiany przede wszystkim przez kobiety styl ubierania się. Cechuje się pięknymi jaskrawymi kolorami i tradycyjnym wzornictwem. Dobrze dobrany z współczesnymi krojami ubrań wygląda naprawdę oryginalnie. Daleko takim strojom od tandetnych, wiejskich ubrań. Torebki Goshico oraz Torebki Farbotka to prawdziwy krzyk mody. Must have współczesnej, nowoczesnej Polki, która pasjonuje się modą napływającą do nas z zachodu.

Świadczy to o tym, że to co polskie jest równie dobre, a niekiedy i dużo lepsze. Według mnie nasz słowiański styl może w niedalekiej przyszłości stać się towarem eksportowym i synonimem dobrego smaku w modzie. Jeżeli jeszcze nie wiesz o czym mówię to poszukaj w Internecie sklepów oferujących akcesoria i odzież w stylu folk design.

Written by admin
    Mapa strony