Jak pozbyć się rybików z łazienki plytki-ceramiczne Full view

Jak pozbyć się rybików z łazienki

Niestety, ale rybiki oraz karaluchy są często spotykanymi w naszych domach i mieszkaniach insektami. Najczęściej pojawiają się w łazienkach, kuchniach i innych pomieszczeniach, gdzie panuje wilgoć. Są to pomieszczenia, gdzie ze względu na ich charakter wysoka wilgotność powietrza jest naturalnym zjawiskiem i trudno ją obniżyć.

Rybiki w łazience

Owady te lubią także miejsca ciemne i ciepłe. Pojawienie się ich jest bardzo nieprzyjemne i o ile rybiki są dość niegroźne, to karaluchy (a ściślej mówiąc – ich odchody) mogą być źródłem alergii i chorób. Jedne i drugie rozmnażają się w ekspresowym tempie, dlatego walkę należy rozpocząć od razu, gdy zauważymy pierwszych nieproszonych gości.

W sklepach internetowych oferowane są Państwu szereg preparatów do zwalczania insektów. Są one nieszkodliwe dla ludzi wiec śmiało można ich używać, zapoznając się rzecz jasna z treścią ulotki i informacjami na opakowaniach.

Jak walczyć z rybikami?

Preparat długotrwale utrzymuje się na opryskiwanej powierzchni i niszczy owady. Pozostawiony w zakamarkach zabezpiecza przed nimi dane pomieszczenie przez kilka miesięcy! Oferujemy również koncentraty na szkodniki magazynowe, które pomogą Państwu pozbyć się nie tylko owadów biegających, ale także pełzających i latających.

W walce z niechcianymi gośćmi pomocny będzie również odstraszacz ultradźwiękowy, który działa nie tylko na insekty, ale także na gryzonie! Odstrasza je, dzięki falom, które wytwarza, a jednocześnie jest niesłyszalny dla człowieka. Walkę warto rozpocząć jak najszybciej.

Written by admin
    Mapa strony