Jak wygląda rynek złotej biżuterii w Polsce? zlote-pierscionki Full view

Jak wygląda rynek złotej biżuterii w Polsce?

Na wstępie zaznaczę, że rynek złotej biżuterii w Polsce ma się znakomicie. Polacy bardzo chętnie sięgają do kieszeni i wydają pieniądze na złote dodatki do swojej garderoby. Co ciekawe, coraz częściej Panowie kupują dla siebie złote łańcuszki, złote sygnety czy złote bransoletki. Potwierdza to tendencję do rosnącej świadomości polskich mężczyzn, co do własnego wyglądu i wizerunku. Złota biżuteria nadal kupowana jest przede wszystkim jako prezent dla ukochanej, czy jako prezent dla bliskiej osoby.

Złote zegarki na wyjątkowe okazje

Kupujemy złote zegarki, złote wisiorki, złote pierścionki, złote kolczyki czy złote naszyjniki. Kwoty jakie przeznaczamy na te drogocenne przyjemności są bardzo zróżnicowane. Zdecydowana większość Polaków decyduje się na zakup złotej biżuterii z przedziału 200 – 400 zł. Kolczyki, czy naszyjnik w tej cenie wygląda już bardzo okazale, przykuwa spojrzenia i nie wygląda tandetnie. Rośnie natomiast liczba osób, które przeznaczają na złotą biżuterię 1000 i więcej złotych.

Świadczyć to może również o bogaceniu się polskiego społeczeństwa, które po prostu coraz częściej stać na dobra luksusowe. W tej grupie konsumentów dominują zakupy eleganckich, złotych zegarków, które są domeną prestiżu i zamożności. Na dobry złoty zegarek można przeznaczyć nawet i powyżej 10 tys. złotych. Przykładem tego jest jeden z naszych posłów sejmowych, który pokusił się o zegarek z najwyższej półki, za co został później napiętnowany z wiadomych względów 🙂

Sprzedaż złotej biżuterii

Generalnie sprzedaż złotej biżuterii w Polsce ma się bardzo dobrze. Internetowych jubilerów stale przybywa, a co lepsze sklepy mogą pochwalić się ogromnym asortymentem, od którego można dostać oczopląsu i bólu głowy jednocześnie. Dobra kondycja tej gałęzi handlu bierze się również z wysokiej ceny złota, które jest dobrą inwestycją, i nie traci na wartości.

Autor: Szymon.K

Written by admin
    Mapa strony