Jaki powinien być dobry dietetyk? 02A13P3Z - 02A13P3Z; Man assisting woman lifting weights at gym. Full view

02A13P3Z; Man assisting woman lifting weights at gym.

Jaki powinien być dobry dietetyk?

Wprowadzenie do naszego jadłospisu zdrowej i zbilansowanej diety powinno rozpocząć naszą walkę o zdrowy tryb życia. Jest to nieodzowny element ściśle powiązany z odpowiednio dobranym treningiem. Niezależnie od tego jaki typ treningu planujemy wdrożyć – nie obędzie się bez właściwego odżywiania. W Centrum Relax nasz wykwalifikowany dietetyk przygotuje dla Ciebie indywidualny program żywieniowy. Rozpoczniemy od przeprowadzenia kompleksowego badania dietetycznego, w skład którego wchodzi m.in:

  • Pomiar wagi kości
  • Sprawdzenie poziomu tkanki tłuszczowej
  • Ustalenie wieku metabolicznego naszego organizmu
  • I wiele innych ważnych składowych

Na podstawie wyników badania nasz dietetyk Oława przygotuje dla Ciebie indywidualny codzienny jadłospis. Systematyczne wizyty kontrolne oraz równoczesne prowadzenie treningu pod okiem naszego trenera zapewni Ci zadowalające efekty. Samodzielne odchudzanie może być niebezpieczne dlatego warto oddać się w ręce ekspertów od żywienia.

Zapraszamy na spotkanie na którym porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach odnośnie wymarzonej sylwetki i wspólnie dobierzemy najbardziej efektywny i bezpieczny program żywieniowy dla Ciebie.

Źródło: Dietetyk Oława Centrum-Relax.pl

Written by admin
    Mapa strony