• Home  /
  • Gospodarka   /
  • Kobiece kosmetyki – Jakie są wybory Polek?
Kobiece kosmetyki – Jakie są wybory Polek? babaria-z-jadem Full view

Kobiece kosmetyki – Jakie są wybory Polek?

No właśnie, które spośród dostępnych kosmetyków do twarzy są stosowane przez nasze kobiety. Wiemy, że na rynku kosmetyków do twarzy mamy do wyboru bardzo dużo kosmetyków – serum, kremy do twarzy, peelingi do twarzy, maseczki, czy kosmetyki do demakijażu. Dla mężczyzny oznacza to wszystko oznacza jedno i to samo. My używamy balsamu po goleniu i kremy do twarzy. Tyle, a dla wielu mężczyzn aż tyle!

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Generalnie kobiety stosują bardzo wiele kosmetyków. Dzielą się one na kosmetyki do pielęgnacji twarzy, kosmetyki do stóp oraz kosmetyki do ciała i do rąk. Jakby zliczyć wszystkie mazidła to wyszłaby pewnie cała szafa. Nie miejcie złudzeń – większość z tych kosmetyków to bujda i próba naciągnięcia Was na zakup, a nie produkty, który naprawdę jest potrzebny aby utrzymać skórę zdrową i piękną.

Dobry krem do twarzy

Wiadomo, że dobry krem pod oczy, czy serum do twarzy potrafi zdziałać cuda, i odmłodzić naszą skórę o parę lat. Ale takie właściwości posiadają z reguły kosmetyki kosztujące 300 złotych wzwyż. Rozpatrzmy oferowane przez wiele sklepów kosmetyki do demakijażu. Moja żona stosuje kosmetyki do demakijażu marki Bandi i Babaria. Są to kosmetyki ze średniej półki cenowej ale według niej są rewelacyjne.

Ja, z męskiego punktu widzenia mogę poświadczyć tym, że moja kobieta jest piękna, więc pewnie kosmetyki działają 🙂 Peelingi do twarzy z tej serii również robią robotę, i znakomicie oczyszczają cerę ze starego naskórka. Równie dobrymi kremami do twarzy, serum oraz maseczki posiada firma Farmona oraz Bielenda. Te polskie marki oferują nam naturalny skład i bogactwo minerałów i witamin.

Na szczególną uwagę kobiet powinien zasługiwać wyciąg z czystka, który posiada wiele dobroczynnych składników oraz jest bardzo ceniony w kosmetyce. Więcej tutaj: wyciąg z czystka

Written by admin
    Mapa strony