Kobiecy świat – Torebki, Parasolki, Paski, Portfele klasyczna-torebka1 Full view

Kobiecy świat – Torebki, Parasolki, Paski, Portfele

Kobiecy świat rządzi się swoimi prawami. Faceci nigdy go nie zrozumieją ani dla własnego dobra raczej nie powinni. Za dużo się w nim dzieje w jednej chwili i trudno się ogarnąć z wszystkimi sprawami. Gdy kobieta ma zły nastrój wybiera się na zakupy. Gdy mężczyzna kobiecie popsuje nastrój również wybiera się (on) na zakupy dla niej. Tak to działa i nie mamy na to wpływu. Mężczyźni powinni szybko zrozumieć, że zakup ładnej skórzanej torebki potrafi zdziałać cuda.

Kobiety uwielbiają dostawać prezenty. W grę wchodzi biżuteria i galanteria skórzana, taka jak piękna elegancka torebka, czy pasek albo skórzany portfel. Rzadziej w prezencie daje się parasolkę. W Internecie aż roi się od ofert, w których ceny i modele prześcigają się jedna przez drugą. Warto się w tym odnaleźć i wybrać tylko te spośród dobrych. Wiem, że faceci nie znają sie zbytnio na markowych torebkach ani innych dodatkach, jednak warto trochę poszukać i postawić na sprawdzone marki. Kobiety znają się na tym i uwierz mi – nie oszukasz ich, kupując tańszą podróbkę, czy nie oryginalny portfel.

Przymierzając się do zakupu torebki warto zrobić wstępny przegląd pola. Wiem, że trudno wybrać tą jedyną spośród tak wielu: torebki na codzień, torebki skórzane, torebki z filcu, torebki kuferki, torebki wizytowe, torebki listonoszki, torebki raportówki, torebki worki, torebki teczki… i jeszcze z kilka typów by się znalazło. Trudna sprawa, prawda? Ja osobiście polecam wybrać mniejsze zło i zdecydować się na stonowaną torebkę elegancką, której żadna kobieta na pewno nie odmówi. Pamiętajcie, że klasyka jest zawsze w modzie i z pewnością będzie jej się podobała. Co do konkretnego już wyboru to odradzam zakupy na platformach aukcyjnych, czy sklepach internetowych „wielkopowierzchniowych”, które mają dosłownie wszystko. To ma być butik, w którym torebka może będzie i kosztowała więcej jak 100 zł, ale będzie modna, na czasie, oryginalna i wspaniała.

Autor: Jacuś

Written by admin
    Mapa strony