Lakiery hybrydowe do paznokci Semilac manicure Full view

Lakiery hybrydowe do paznokci Semilac

Manicure hybrydowy jest to jeden z najchętniej wybieranych przez kobiety rodzajów manicure. Lakiery hybrydowe, łączą zalety elastycznych lakierów żelowych i lakierów klasycznych. Ich nakładanie jest równie proste. Taki manicure jest bardzo trwały, odporny na uszkodzenia i odpryski, a zarazem bardzo naturalnie wygląda.

Ponadto paznokcie dzięki niemu zyskują piękny połysk i blask, który utrzymuje się nawet do 3 tygodni, co jest niemożliwe do osiągnięcia przy klasycznej metodzie stylizacji. Do uzyskania odpowiedniego efektu musimy przejść pięć etapów: Opracowanie płytki, Aplikacja bazy, Aplikacja lakieru, Aplikacja topu, Odtłuszczanie W kolekcji, marki Semilac znajdziemy różnego rodzaju lakiery do paznokci.

Transparentny lakier do paznokci

Jednym z tych lakierów jest lakier transparentny, który jest idealny do aplikowania na różne kolory lakierów. Następnym rodzajem jest lakier półtransparentny który będzie wyglądał świetnie także na bazie innego lakieru. Innym rodzajem lakierów są lakiery kryjące: kryjący typowo brokatowy, kryjący lakier z drobinkami.

Z pewnością warte uwagi są kolekcje magnetyczne, lakierów hybrydowych. Są one na rynku od dłuższego już czasu, ale pojawiła się ich nowa, jeszcze bardziej ulepszona forma. Trójwymiarowy kolor, piękne mieniące się wzory, a wszystko to można wyczarować za pomocą magnesu. Oferta Semilac.

Oferta lakierów Semilac

W ofercie Semilac znajdziemy: Hybrydowe bazy i topy, Hybrydowe lakiery kolorowe, Hybrydowe lakiery budujące, Hybrydowe lakiery 5w1, Żele kolorowe, Żele do zdobień, Żele budujące,Żele strukturalne, Żelowe bazy i topy, a także rzeczy potrzebne do zdobienia paznokci typu, Efekt Cat Eye, Efekt Mettalic, Efekt Sharm. Płytki akrylowe oraz płytki Semilac Flash oraz całą bazę innych produktów do zdobienia paznokci.

Written by admin

    Related Articles

    Mapa strony