Malow – szafy kartotekowe wysokiej jakości szafa-szk Full view

Malow – szafy kartotekowe wysokiej jakości

Kartoteki prowadzone są przez szpitale, przychodnie, szkoły, uniwersytety, biblioteki, jak również przez wiele przedsiębiorstw. Już nawet prywatne osoby decydują się na skorzystanie z oferty firmy Malow – szafy kartotekowe pozwalają im na uporządkowanie i bezpieczne przechowywanie dokumentów. Każdy z nas wie, jak trudno jest zachować ład wśród ogromu papierowych świstków. Metalowe szafy to wygoda, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Co więcej – dostępność różnorodnych kolorów szaf pozwala na estetyczne wplecenie mebla w aranżację wnętrza.

Malow szafy kartotekowe. Stabilność, wygoda, jakość

Decydując się na wysokiej jakości stalową szafę, chronimy zawartość przed uszkodzeniem. Dokumenty pozostają poza zasięgiem dużych ilości kurzu, wilgoci i zanieczyszczeń, nie wspominając o przypadkowo wylanej kawie lub porysowaniu kredkami przez dzieci. Dzięki specjalnym zamkom, niemożliwe jest przedostanie się do środka przez niepożądane osoby. W przypadku firmy Malow, szafy kartotekowe zostały wyposażone w niestandardowe zamki, różniące się od większości na rynku. Tulejkowe, chromowane zamki są trudne do „rozpracowania”. Dopiero zniszczenie całego mebla umożliwiłoby wtargnięcie do wewnątrz. Dodatkowym zabezpieczeniem jest podwójna ściana, którą posiadają niektóre modele szaf tego producenta.

Dlaczego warto kupić szafę kartotekową?

Niezależnie od tego, czy postawimy na innego producenta, czy właśnie na firmę Malow, szafy kartotekowe umożliwiają nam wygodne uporządkowanie dokumentów. Znacznie łatwiej odnaleźć wśród nich pożądane dane. Szuflady pozwalają na ułożenie teczek w dowolnym porządku, który najbardziej nam odpowiada. Wybierzmy ulubiony format – szuflady pasują do znanych rozmiarów teczek. Najpopularniejsze to A4, A5 i A6. Inne warianty, które mogą zainteresować przedsiębiorcę, managera lub osobę prywatną, to szafki na mapy, płyty CD lub szafy na kartoteki medyczne. Wygoda to pierwszy ważny argument. Drugim jest bezpieczeństwo, które jest znacznie wyższe niż w przypadku przechowywania dokumentów w zwykłych szafkach lub na regałach.

Zobacz inne modele: https://szafymetalowe.pl/content/10-malow-szafy-kartotekowe

Written by admin

    Related Articles

    Mapa strony