Paliwo w dół… a przesyłki kurierskie w górę? przesylki-lotnicze Full view

Paliwo w dół… a przesyłki kurierskie w górę?

Dziś wysyłka wszelkiego rodzaju towarów nie stanowi najmniejszego problemu. Firmy kurierskie świadczą szeroką ofertę usług w transporcie krajowym, jak i zagranicznym, nadawane przesyłki dostarczane są w bardzo krótkim czasie, istnieje także możliwość ubezpieczenia przesyłki na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń podczas podróży.

Ile kosztują przesyłki kurierskie

Wszystko ładnie-pięknie, jak to się potocznie mówi, ale ile to wszystko kosztuje? Otóż koszt nadania przesyłki krajowej do 30 kg w trybie standardowym to od 16 do 27 zł, w trybie priorytetowym dochodzi nawet do 80 zł. Przesyłki cięższe, w przedziale 30-50 kg to koszt w granicach 55-90 zł, natomiast wysyłka palety euro do 900 kg kosztować nas będzie od 165 do 205 zł, powyżej 900 kg natomiast nawet 412 zł. Jak już wspomniałam istnieje możliwość ubezpieczenia naszej przesyłki, stanowi ono 1% od wartości przesyłki, nie mniej jednak niż 52 zł.

Transport kurierski międzynarodowy

Transport międzynarodowy korzysta z trzech dróg dostarczania przesyłek, a mianowicie fracht drogowy, morski i lotniczy. Możliwość korzystania z różnych źródeł transportu pozwala w szybki i bezpieczny sposób dostarczyć przesyłki a tak szeroki wachlarz ofert z pewnością jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej wygórowane potrzeby klientów, co sprawia, że branża kurierska jest jedna z najprężniej się rozwijających w dzisiejszym, pędzącym do przodu świecie.

Ja wysyłając paczki za granicę korzystam z busów do Niemiec, które przewożą moje paczki dosłownie za grosze 🙂

Written by admin

    1 Comments

    • Może długoterminowe kontrakty mają? Albo po prostu chcą skroić jak trzeba 😀

    Comments are closed.

    Mapa strony