Prezenty ślubne – gdzie kupować? zlote-pierscionki Full view

Prezenty ślubne – gdzie kupować?

W dzisiejszych czasach prezenty ślubne to rzadkość jaką możemy zaobserwować na typowych polskich weselach. Jeszcze kilka lat temu idąc na wesele nie zastanawialiśmy się ile pieniędzy włożyć do koperty tylko kupowaliśmy zazwyczaj jakiś drobny sprzęt AGD, satynową pościel czy komplet garnków.

Niekiedy para młoda tworzyła listę z prezentami jakie chcieliby otrzymać i wkładała ją do zaproszenia. Było to dość niestosowne według wielu ludzi, ale często prezenty jakimi zostali obdarowywani powtarzały się i nie wiadomo było co zrobić na przykład z pięcioma mikserami. Był to sposób na uniknięcie takich sytuacji, ale nie dla wszystkich gości zrozumiały.

Sklep z prezentami

Obecnie prezenty ślubne sprowadzają się wyłącznie do koperty, w którą wkładana jest określona ilość pieniędzy. Jest to na pewno lepsze rozwiązanie dla ludzi, którzy rozpoczynając nowe życie mogą wykorzystać te pieniądze na przykład na urządzenie swojego nowego mieszkania. Wiele par przygotowując zaproszenia ślubne prosi w zabawnej formie w postaci wierszyka, żeby nie kupować również kwiatów tylko przynieść ze sobą maskotki, słodycze, zabawki czy gry planszowe.

Gadżety

Takie prezenty są później przekazywane do domów dziecka lub dla ubogich rodzin, z którymi para młoda jest zaprzyjaźniona. Jest to bardzo fajna forma, która pokazuje, że nie jesteśmy obojętni wobec innych, którzy mają gorzej niż my. W zaproszeniach możemy też znaleźć informację o tym, że zamiast kwiatów goście proszeni są o przyniesienie butelki wina czy kuponów totolotka.

Niektórzy twierdzą, że prośba o takie prezenty to szczyt arogancji i bezczelności ze strony pary młodej, bo każdy zaproszony powinien mieć wolny wybór w doborze prezentów. Jak wiadomo ślub jest chwilą wyjątkową dla pary młodej i wydaje mi się, że czasami zamiast koperty z pieniędzmi warto podarować coś co będzie im przypominało o tym dniu.

Polecane sklepy z prezentami: https://topgadget.pl/

Written by admin

    Related Articles

    Mapa strony