• Home  /
  • Świat   /
  • Spacerówka dla bliźniaków – niebywałe szczęście
Spacerówka dla bliźniaków – niebywałe szczęście spacerowka dla blizniakow Full view

Spacerówka dla bliźniaków – niebywałe szczęście

Spacerówka dla bliźniaków

Dla wszystkich rodziców przyjście na świat bliźniaków jest wielkim szczęściem oraz wyzwaniem. Dwójka maluchów wymaga bardzo dużej uwagi oraz dużej ilości sprzętu co niestety przekłada się na większe koszta. Samo transportowanie maluchów jest już problematyczne, ponieważ znalezienie odpowiedniego wózka nie jest łatwe.

Rodzice bliźniaków często zastanawiają się czy lepszym rozwiązaniem są dwa osobne wózki, czy może jeden podwójny. Dzięki przemyślanej konstrukcji naszych wózków, problem ten znika, ponieważ nasza spacerówka dla bliźniaków posiada innowacyjny system łączący cechy osobnych wózków, jak i jednego podwójnego. 

Wózek spacerowy dla bliźniaków

spacerowka dla blizniakowDwa osobne wózki to w opinii wielu rodziców bardzo elastyczne rozwiązanie, jednak zapominają oni o tym, że zakup dwóch wózków to ogromny wydatek budzący problemy, jak i również samo przechowywanie takich wózków jest problematyczne. Nasz wózek łączy w sobie cechy jednego wózka spacerowego, jak i dwóch osobnych. Model Bumprider Connect wyposażony jest w specjalne magnesy, które umożliwiają skomponowanie zestawu pod aktualne potrzeby rodziców i maluchów.

Niesamowicie moce magnesy pozwalają łączyć wózek w jedną całość, która posiada dwa miejsca siedzące. Wózek można w każdej chwili rozłączyć, co sprawi, że rodzice będą mieli całkowicie dwa osobne wózki. To rozwiązanie sprawdza się również bardzo dobrze  w przypadku rodzeństwa nie bliźniaków, które są w podobnym wieku.

Jakie są zalety naszej spacerówki dla bliźniaków?

Nasz wózek spacerowy dla bliźniaków oferuje maluchom bardzo dobre warunki do bezpiecznego podróżowania. Do wykonania takiego wózka wykorzystywane są najwyższej jakości materiały, które są niezwykle trwałe i do tego są łatwe w utrzymaniu.

Zaletą takiego wózka jest również optymalizacja kosztów. Dzięki wielofunkcyjności naszego produktu, rodzice mogą zaoszczędzić, kupując jedynie jeden, przemyślany dobrze wózek. Wygodne pasy i przemyślane siedzisko zapewniają maluchom bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. Sama obsługa takiego wózka jest również bardzo intuicyjna, co ułatwia korzystanie z niego rodzicom.

Written by admin

    Related Articles

    Mapa strony