• Home  /
  • Gospodarka   /
  • Stylowe witryny meblowe do salonu i nie tylko
Stylowe witryny meblowe do salonu i nie tylko witryny Full view

Stylowe witryny meblowe do salonu i nie tylko

Czym są witryny i dlaczego decydujemy się na ich zakup? Witryny przede wszystkim kojarzą nam się z szybami, co jest w zupełności zrozumiałe, ponieważ stanowi ona znaczną część frontu mebla. Witryny są bardzo różne. Ich dostępność jest naprawdę na tyle szeroka, że jest w czym wybierać i nawet najbardziej wybredne gusta znajdą coś dla siebie.

Począwszy od modeli klasycznych, drewnianych i drewnopodobnych, wykończonych eleganckimi zdobieniami, jak chociażby Vero VWN-2, Salma 2w2s, czy Tiffany 1w2s, na modelach nowoczesnych skończywszy.

Witryna meblowa w salonie

Do przykładów tej drugiej grupy zaliczyć można całą serię Mistral, modele Day REW-5D, czy Maestro MEW-2. Szafki tego typu to doskonałe rozwiązanie do salonów ale nie tylko. Świetnie się prezentują, gustownie i stylowo eksponując to co chcemy pokazać, a ukrywając to, co wolimy pozostawić niewidoczne.

Ozdobne elementy w witrynie meblowej

Niektóre witryny oprócz ozdobnych elementów szuflad i drzwiczek posiadają także zdobienia na samej szybie tworzącej front. Tu na uwagę zasługuje np. Fugato F Wit-1 do 3. Niektóre modele posiadają przeszklone nie tylko fronty ale i boczne elementy stelażu, jak w serii Triesto R Wit 4. Nadaje to klasy i elegancji takiej witrynie.

Podświetlenie LED witryny meblowej

Ultra nowoczesne witryny posiadają podświetlenie LED, które z kolei urozmaica wizerunek, na pozór wydawałoby się prostego i banalnego mebla. Witryny, o których tu mowa mogą stanowić pojedynczy element wolnostojący, jak i część systemu meblowego, jak chociażby meblościanki, który tworzy zgraną i efektowną całość. Witryny najczęściej występują w wariantach jednoskrzydłowych, ale dostępne są także dwu- i trójskrzydłowe. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i upodobań.

Written by admin
    Mapa strony