Taxi Brzeg – bezpieczny transport taxi-brzeg Full view

Taxi Brzeg – bezpieczny transport

Nasza firma oferuje przewóz osób i przesyłek na terenie Brzegu nie tylko autami osobowymi, ale też pojazdami typu VAN/BUS. Jesteśmy punktualni, niezawodni i profesjonalni. Staramy się jak najszybciej dotrzeć pod wskazane miejsce i mamy przystępne ceny. Pracujemy całodobowo, dlatego możesz skorzystać z naszych usług w każdej nagłej sytuacji. Nie musisz już wyglądać przez okno i wypatrywać taksówki – Taxi Brzeg wyśle Ci sms z informacją, że auto już na Ciebie czeka we wskazanym miejscu.

Dodatkowo chętnie też przewieziemy Twoje przesyłki – dostarczymy je znacznie szybciej niż kurier czy poczta. W przeciwieństwie do innych przewoźników, nie narzekamy na towarzystwo Twoich pupili – nic nie stoi na przeszkodzie byś zabrał do taksówki swojego psa, kota, chomika czy rybkę. Jeśli chcesz zrobić komuś niespodziankę, to Taxi Brzeg chętnie Ci w tym pomoże. Współpracujemy z kwiaciarniami i na Twoje życzenie dostarczymy bukiet pod wskazany adres.

VIP Card – Taxi w Brzegu

Każdy kurs to jeden punkt lojalnościowy na karcie VIP – powiedz kierowcy by go nabił na Twoją kartę zanim wyjdziesz z pojazdu. 5 punktów to jeden całkowicie darmowy przejazd! Możesz też dzielić się swoimi punktami ze znajomymi. Taxi Brzeg jako jedna z niewielu firm ma w swojej ofercie takie udogodnienia. A to nadal nie wszystko!

Aplikacja Olavia Taxi – Taxi Brzeg

Już nie musisz wydawać pieniędzy na telefony, czekać na linii na połączenie z konsultantem ani stresować się rozmową z zupełnie obcą osobą. Za pomocą darmowej aplikacji Olavia Taxi Brzeg zostaniesz obsłużony poza kolejką, a dodatkowo będziesz mieć możliwość obserwowania jak taksówka zmierza do podanej przez Ciebie lokacji. Opłaty za przejazd możesz dokonać kartą kredytową lub przelewem online BLIK. Łatwo, szybko, wygodnie. Na ekranie możesz zobaczyć dokładną godzinę przyjazdu auta, a w razie wystąpienia korków aplikacja na bieżąco aktualizuje godzinę przybycia. Taxi Brzeg to koniec przykrych niespodzianek i niezapowiedzianych opóźnień. Taxi Brzeg to jeden z najlepszych przewoźników na rynku, zamów przejazd już teraz!

Written by admin

    Related Articles

    Mapa strony