• Home  /
  • Finanse, podatki   /
  • Wywalcz od firmy ubezpieczeniowej należną kwotę odszkodowania – Dowiedz się jak
Wywalcz od firmy ubezpieczeniowej należną kwotę odszkodowania – Dowiedz się jak odszkodowanie Full view

Wywalcz od firmy ubezpieczeniowej należną kwotę odszkodowania – Dowiedz się jak

Jak uzyskać należące się nam odszkodowanie? Kiedy możemy się o nie ubiegać i w jaki sposób? Czy przysługuje ono każdemu? Kiedy zostajemy poszkodowani w wypadku, po otrząśnięciu się nasuwa się nam wiele pytań. Często, jako osoby niedoświadczone, bo przecież nie uczestniczymy w wypadkach na co dzień, nie wiemy gdzie i z czym się udać, aby otrzymać przysługujące z tytułu odszkodowania zadośćuczynienie. Wybrnąć z tej sytuacji można dwojako.

Infolinia ubezpieczyciela

Po pierwsze każdy ubezpieczyciel oferuje swoim klientom do dyspozycji infolinię, gdzie można zasięgnąć informacji, jak należy postępować, gdzie i jakie dokumenty złożyć. W każdej chwili możemy skontaktować się konsultantem, który z pewnością nam pomoże. Wszystkie dokumenty i kwestie formalne pozostają jednak po naszej stronie. Drugą opcją jest natomiast skorzystanie z usług firmy, która zajmuje się kompleksową obsługą odszkodowań.

Formalności dotyczące ubezpieczenia

Wykwalifikowani pracownicy w imieniu swojego klienta załatwiają wszelkie formalności, przejmują na siebie obowiązki związane z gromadzenie i przedkładaniem niezbędnej dokumentacji powypadkowej. Ta forma pozyskiwania odszkodowania jest z całą pewnością dużo wygodniejsze z punktu widzenia osoby poszkodowanej. Pozwala to oszczędzić czas i niepotrzebne nerwy. Jedyny mankament tego rozwiązania to koszty, które poniesiemy na rzecz współpracującej z nami firmy.

Jednak profesjonalizm, jaki otrzymamy w zamian bardzo często przełoży się na znacznie większe odszkodowanie, jakie uzyskamy, co nie rzadko, byłoby niemożliwe gdybyśmy działali na własną rękę.

Written by admin
    Mapa strony